O nás‎ > ‎

Oznámení

Nejnovější oznámení

 • Manželská setkání Kroměříž 2019 - letní kurz Sdružení YMCA Setkání vám nabízí ve dnech 29.6. – 6.7.2019 týdenní kurz pro manželské páry, který probíhá v Kroměříži. Je to možnost, jak obnovit a prohloubit své manželství ...
  Přidáno v 14. 1. 2019 6:32, autor: Administrator setkani.org
 • Sdílejte s ostatními své fotografie a videa Do galerie můžete vložit své fotografie, videa nebo komentáře z akcí konaných na Domu setkání, které chcete veřejně sdílet s ostatními. Tyto webové stránky se tak mohou stát naším společným ...
  Přidáno v 18. 12. 2013 12:31, autor: Administrator setkani.org
 • Dům setkání Albeřice zve Drazí přátelé MS a Domu setkání, letos je to 10 let, co nám sestry Kongregace Nejsvětější Svátosti darovaly Dům setkání v Albeřicích, aby mohl sloužit obnově duchovních a rodinných hodnot ...
  Přidáno v 7. 4. 2013 11:51, autor: Administrator setkani.org
 • Pozvánky na akce pořádané v Domu setkání Aktuální informace o akcích, které se budou konat v Domu setkání, včetně pozvánek nalezete na webu setkani.org.
  Přidáno v 8. 2. 2018 23:40, autor: Administrator setkani.org
 • Nová galerie Vážení hosté a přátelé Domu setkání, podařilo se nám zprovoznit novou galerii, ve které si můžete připomenout chvíle, které jste na Domě setkání mohli prožít. Galerie je multimediální - může obsahovat ...
  Přidáno v 14. 10. 2011 3:26, autor: Administrator setkani.org
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 5 Zobrazit více »

Manželská setkání Kroměříž 2019 - letní kurz

přidáno: 14. 1. 2019 6:31, autor: Administrator setkani.org   [ aktualizováno 14. 1. 2019 6:32 ]

Sdružení YMCA Setkání vám nabízí ve dnech 29.6. – 6.7.2019 týdenní kurz pro manželské páry, který probíhá v Kroměříži. Je to možnost, jak obnovit a prohloubit své manželství a možná se i znovu zamilovat do své vlastní ženy, do svého vlastního muže J. Obsahem programu jsou přednášky o manželské komunikaci, krizi, rozdílech mezi mužem a ženou, sebevědomí, odpuštění, naplňování potřeb i sexualitě. Volné odpoledne je příležitostí k poznání krásy Kroměříže a jeho památek nebo je strávit jakkoli jinak. Na závěr je možné obnovit svůj manželský slib při slavnostní mši. Celý týden probíhá v přátelském, ekumenickém duchu a je otevřený všem, kterým takové prostředí není cizí.

Letošní kurz proběhne opět v objektu Střední školy hotelové a služeb Kroměříž.

Více informací o akci najdete na https://www.setkani.org/manzele,zeny,mladez/nove/5921 nebo na adrese Hana Michalcová, YMCA Setkání, Ečerova 10, 635 00 Brno, email: michalcova.hana@setkani.orgtel: 608 422 768. 

Pozvánku a přihlášku najdete pod tímto článkem.

Sdílejte s ostatními své fotografie a videa

přidáno: 18. 12. 2013 12:29, autor: Administrator setkani.org   [ aktualizováno 18. 12. 2013 12:31 ]

Do galerie můžete vložit své fotografievidea nebo komentáře z akcí konaných na Domu setkání, které chcete veřejně sdílet s ostatními. Tyto webové stránky se tak mohou stát naším společným dílem, které účastníkům připomene prožité chvíle, a široké veřejnosti přiblíží atmosféru Domu setkání. 

Informace o tom, jak postupovat, najdete zde.

Dům setkání Albeřice zve

přidáno: 7. 4. 2013 11:50, autor: Administrator setkani.org

Drazí přátelé MS a Domu setkání,

letos je to 10 let, co nám sestry Kongregace Nejsvětější Svátosti darovaly Dům setkání v Albeřicích, aby mohl sloužit obnově duchovních a rodinných hodnot v našich životech i životech jeho návštěvníků. Jsme rádi, že tato vize se s pomocí Boží i mnoha obětavých dobrovolníků postupně zdárně naplňuje.

Rádi bychom toto výročí završili poslední velkou stavební úpravou objektu tak, aby ještě lépe sloužil svým návštěvníkům. Počítáme s výměnou všech zbývajících oken, staré elektřiny, zateplením střech a půdy, stavebními úpravami některých pokojů a dokončením parkoviště. K tomu abychom to zvládli, budeme opět potřebovat velmi naléhavě i vaši pomoc formou modlitby, brigády, nebo finanční podpory.

WORKCAMP - BRIGÁDA
ALBEŘICE, 14.-20.7.2013

Velká část plánovaných prací bude letos prováděná na zakázku, po výběrovém řízení. Avšak mnohé si můžeme, jako každý rok dosud, udělat brigádnicky sami. Prosíme každého z vás, kdo můžete, přijeďte nám pomoct s potřebnými pracemi: malování – líčení pokojů, drobné a pomocné zednické práce, nebo práce při zateplování půdy, úklid po rekonstrukci, nátěry konstrukcí, rámů dveří apod., terénní úpravy, betonování ad...

Pokud můžete, přijeďte aspoň na pár dnů pomoct.
Hlavní brigáda bude ve dnech 14.-20.července, ale je možné, že zůstane nějaká práce i na následující týden 21.-26. července. Předpokládáme, podobně jako loni, že se někteří účastníci vystřídají podle toho, komu se to jak hodí na kratší či delší dobu. Někdo přijede dříve, někdo později. Strava a ubytování je zajištěno pro brigádníky zdarma. Do práce se mohou zapojit i starší děti, mládež, ženy - samozřejmě muže nevyjímaje J. Vítáni jsou jednotlivci, rodiny i spolča. Budeme rádi, když tuto naši pozvánku předáte i dále ve svém okolí.

Současně uvítáme 5-6 mužů, kteří by nám pomohli v týdnu 3.- 8.6.2013 s vyklizením prostor a přípravou pro zahájení stavebních prací (stěhování nábytku, přikrytí nábytku a podlah, demontáž obkladů v podkroví a na půdě, pokládání tepelné izolace ad.).

Pro období 10.6. – 13.7. pak hledáme brigádníky na pomocné práce (buď na celou dobu, nebo na část). Může se jednat o vysokoškoláky, kteří mají volno, nebo důchodce, či momentálně nezaměstnané (možnost menšího přivýdělku).

Přihlásit se můžete mailem: ymca@setkani.org (použijte přihlášku na konci tohoto mailu),
nebo telefonicky: 731 625 615.

Pokud máte možnost podpořit tuto akci sponzorsky - moc by nám to pomohlo při nákupu materiálu. Díky předem.

Finanční dary lze poslat na účet: 514048044/5500 ; VS=vaše RČ; KS=558; SS=222. Vystavíme potvrzení pro odpočet z daňového základu.

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi přáteli v Albeřicích

Miloš a Gita Vyleťalovi & YMCA Setkání 


Současně nabízíme vám a vašim přátelům akce DS, kde jsou ještě volná místa. Kliknutím na akci se otevře pozvánka z webových stránek:

10.-12.5. Tvořivý víkend pro rodiny (Ševčíkovi, Vyleťalovi)
27.7.-3.8. Letní tábor rodin (Vyleťalovi, P.Furtan)
3.-10.8. Letní tábor rodin (Ševčíkovi, P.Peňáz)
17.-24.8. Hudební tábor rodin (Hudec, Rollerová)

více informací i o dalších akcích na www.setkani.org

*** Přihlášku zkopírujte do mailu, vyplňte a zašlete na ymca@setkani.org ***

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Závazná přihláška na akci: ......................................... (vyplňte název akce, na kterou se hlásíte)

Dům setkání, Albeřice, v termínu: ............................... (vyplňte datum na který se hlásíte)

Příjmení, jména a dat.narození:

rodiče:

děti:

Adresa:

telef.: e-mail:

Poznámky:

Vyplněním této přihlášky dávám výslovný souhlas s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby a zajištění organizace akcí YMCA Setkání v souladu s příslušným zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění.

Pozvánky na akce pořádané v Domu setkání

přidáno: 9. 12. 2012 8:28, autor: Administrator setkani.org   [ aktualizováno 8. 2. 2018 23:40 ]

Aktuální informace o akcích, které se budou konat v Domu setkání, včetně pozvánek nalezete na webu setkani.org.

Nová galerie

přidáno: 14. 10. 2011 3:24, autor: Administrator setkani.org   [ aktualizováno 14. 10. 2011 3:26 ]

Vážení hosté a přátelé Domu setkání, podařilo se nám zprovoznit novou galerii, ve které si můžete připomenout chvíle, které jste na Domě setkání mohli prožít. Galerie je multimediální - může obsahovat fotografie, videa, zvukové záznamy, zážitky a komentáře účastníků a podobně. Galerii nám můžete pomoci svými příspěvky spoluvytvářet i vy - návod naleznete zde. Těšíme se, že se nám podaří společně vytvořit stránky, na které se budete rádi vracet.

1-5 of 5