O nás‎ > ‎Galerie‎ > ‎

2013-11-09 Manželský víkend II.

přidáno: 12. 11. 2013 8:33, autor: YMCA Setkání   [ aktualizováno 12. 5. 2014 6:29 ]
Srdečně vás zveme k účasti na pokračování programu, který je určen manželům k obnově a prohloubení jejich vztahů. Jeho obsah vychází z již známých programů „Manželská setkání“ a „Manželské večery“. Svoji víkendovou formou však nabízí vhodnou příležitost těm, kdo se týdenních kurzů MS nemohou zúčastnit, anebo si chtějí známá témata a dovednosti manželského života osvojit, či prohloubit a upevnit. Pokračovací víkend je přednostně určen těm, kdo se už zúčastnili prvního setkání. Více informací naleznete zde.


MANŽELSKÝ VÍKEND nabízí všem zájemcům:
  • vzácný čas pro jejich manželství a společné sdílení (pouze v manželském páru)
  • lepší poznání a pochopení svého partnera i situace
  • nácvik základních komunikačních dovedností
  • možnost odpočinku a změny každodenní rutiny
  • společenství dalších manželských párů
Hlavní témata víkendu: Naše manželství a rodiče, Manželská sexualita, Síla lásky.

Kratší přednášky k tématu, budou střídat bloky k osobnímu zamyšlení a sdílení v manželském páru. Pro osobní i párovou práci budeme používat pracovní sešit - příručku kurzů „Manželské večery“. 
Manželé budou mít příležitost si spolu popovídat o vybraných tématech i o důležitých otázkách, na které ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Vše probíhá v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Soukromí každého páru je respektováno, skupinová diskuse není součástí kurzu, o svém vztahu nemusíte nikomu dalšímu nic říkat.

Na setkání s vámi se těší

Miloš a Gita Vyleťalovi
Ondřej a Monika Sikorovi